Home Games Reddit Games list

Reddit Games list

28 min read
0
0
31
2

Daca ai ajuns pe aceasta pagina atunci cauti doua lucruri.
1. lista de subdirectoare pe reddit pe nisa games unde sa iti promovezi clipurile pe youtube.
2. aceiasi lista dar vrei sa iti ridici karma.

Uneori sistemul de cautare de pe reddit nu da rezultatele dorite, asa ca am cautat si mai jos aveti lista completa cu jocurile preferate care au subdirector pe reddit.

Daca sunteti pentru prima varinata atunci recomand sa aveti grija mare unde postati link si sa cititi regulamentul.
La fel iti recomand sa citesti si Cum cresti Karma pe reddit.com .

Games and series

Name Link Subscribers
7 Days to Die /r/7daystodie 7180
8BitMMO /r/8bitMMO 113
Aberoth /r/aberoth 307
Ace Attorney /r/AceAttorney 4893
Ace of Spades /r/AceOfSpades 1225
Achron /r/achron 70
Act Of Aggression /r/ActOfAggression 313
Aftermath /r/theaftermath 96
Age of Empires: Castle Siege /r/aoecs 162
Age of Empires II /r/aoe2 13283
Age of Empires III /r/aoeIII 212
Age of Empires Revival /r/ageofempiresrevival 191
Age of Mythology /r/AgeofMythology 4216
Age of Wonders /r/ageofwonders 238
Aion /r/aion 1211
AirMech /r/AirMech 539
AI War /r/AIwar 455
Alan Wake /r/AlanWake 633
Aliens: Colonial Marines /r/ColonialMarines 236
Alien Swarm /r/alien_swarm 393
Allegiance /r/freeallegiance 36
Alpha Protocol /r/alphaprotocol 12
Anarchy Online /r/anarchyonline 636
Animal Crossing /r/AnimalCrossing 47820
Anno /r/anno 728
Arcanum /r/arcanum 526
ArcheAge /r/archeage 19237
Arma /r/Arma 25110
Armagetron Advanced /r/armagetronad 94
Artemis /r/Artemis 1321
Ascend: Hand of Kul /r/Ascend 54
Assassin’s Creed /r/assassinscreed 43893
Assassin’s Creed III /r/assassinscreed3 405
Assassin’s Creed IV: Black Flag /r/Assassinscreed4 336
Atlantica Online /r/atlanticaonline 77
Awesomenauts /r/Awesomenauts 6666
Baldur’s Gate /r/baldursgate 5777
Banjo-Kazooie /r/BanjoKazooie 1863
Batman: Arkham /r/arkham 512
Batman: Arkham /r/BatmanArkham 4662
BattleBlock Theater /r/battleblocktheater 575
Battlefield /r/Battlefield 27025
Battlefield 3 /r/battlefield3 53162
Battlefield 3 on PS3 /r/ps3bf3 2909
Battlefield 4 /r/battlefield_4 83278
Battlefield: Bad Company 2 /r/badcompany2 6901
Battlefield on PlayStation /r/PSBF 2122
Battle Forge /r/BattleForge 43
Battle Realms /r/BattleRealms 66
Battlezone /r/battlezone 67
Bejeweled /r/Bejeweled 110
Besiege /r/Besiege 19593
Beyond Good & Evil /r/beyondgoodandevil 185
Beyond: Two Souls /r/beyondtwosouls 416
Binding of Isaac /r/bindingofisaac 54724
BioShock /r/Bioshock 40076
BioShock Infinite /r/BioshockInfinite 4590
Black Desert Online /r/blackdesertonline 5768
Blackguards /r/blackguards 28
Blacklight: Retribution /r/Blacklight 2187
Black Mesa: Source /r/blackmesasource 1814
BlazBlue /r/Blazblue 1934
Bloodline Champions /r/bloodlinechampions 1278
Bomberman /r/bomberman 134
Borderlands (Self) /r/Borderlands 62825
Borderlands (Self+Links) /r/Borderlands2 40761
Bridge Project /r/bridgeproject 10
Brink /r/brink 682
Bully /r/bully 219
Cabal 2 /r/Cabal2 127
Call of Duty: Black Ops /r/codbo 4143
Call of Duty: Black Ops II /r/blackops2 20073
Call of Duty: Ghosts /r/CODGhosts 10146
Call of Duty: Modern Warfare 2 /r/MW2 3887
Call of Duty: Modern Warfare 3 /r/mw3 9365
Call of Duty Zombies /r/CODZombies 7532
Carmageddon /r/carmageddon 343
Carnage Heart /r/CarnageHeart 10
Castle Story /r/CastleStory 3716
Castlevania /r/castlevania 2180
Catherine /r/catherinegame 231
Chivalry: Medieval Warfare /r/ChivalryGame 8683
Chorilion City Crimes /r/Chorilion_City_Crimes 56
Chrono Cross /r/ChronoCross 233
Chrono Trigger /r/chronotrigger 3130
Cities in Motion /r/CitiesInMotion 1116
Cities: Skylines /r/CitiesSkylines 92160
City of Heroes /r/Cityofheroes 1047
Civilization /r/civ 123501
Civilization Multiplayer /r/CivMulti 1010
Clash of Clans /r/ClashOfClans 71603
Colony Survival /r/colonysurvival 38
Combat Arms /r/combatarms 544
Command & Conquer /r/commandandconquer 2851
Command & Conquer: Red Alert 2 /r/redalert2 288
Company of Heroes /r/CompanyOfHeroes 5547
Competitive Halo /r/CompetitiveHalo 2903
Contra /r/contra 369
Contrast /r/Contrast 15
Counter-Strike /r/counter_strike 3187
Counter-Strike: Global Offensive /r/GlobalOffensive 235840
The Crew /r/The_Crew 3905
Crusader Kings /r/CrusaderKings 30704
Cube World /r/CubeWorld 14310
Culdcept /r/Culdcept 48
The Cursed Crusade /r/cursedcrusade 8
Cyberpunk 2077 /r/cyberpunk2077 1382
Dance Dance Revolution /r/DanceDanceRevolution 1317
Darkfall /r/Darkfall 1018
Dark Millennium Online /r/dmo 34
The Darkness /r/EmbraceTheDarkness 14
Darkout /r/darkout 50
Darksiders II /r/DarksidersII 101
Dark Souls /r/darksouls 74580
Dark Souls II /r/DarkSouls2 67958
Day of Defeat /r/DayOfDefeat 360
DayZ /r/dayz 114271
DayZ Spawn Helpers /r/dayzspawnhelpers 107
DCS: A-10C Warthog /r/hoggit 4829
DCS: Black Shark /r/blackshark 238
Dead Island: Epidemic /r/die 360
Deadpool Game /r/deadpoolgame 117
Dead Rising /r/deadrising 248
Dead Space /r/DeadSpace 5403
Dead Space 3 /r/deadspace3 110
Defiance /r/Defiance 4625
Demon’s Souls /r/demonssouls 6538
Destiny /r/DestinyTheGame 180978
DetailCraft (MineCraft) /r/DetailCraft 3994
Deus Ex /r/Deusex 8283
Devil May Cry /r/DevilMayCry 1553
Diablo /r/Diablo 126193
Dirty Bomb /r/Dirtybomb 3592
Disgaea /r/Disgaea 1843
Dishonored /r/dishonored 8623
Distant Worlds /r/DistantWorlds 885
The Division /r/thedivision 7226
DJMAX /r/djmax 119
Don’t Starve /r/dontstarve 17547
Doom /r/Doom 3728
Doom /r/Doom_FPS 64
Doom Mods /r/DoomMods 546
DotA /r/DOTA 2398
Dota 2 /r/DotA2 228501
Dragon Age /r/dragonage 52426
Dragon Quest/Dragon Warrior /r/dragonquest 1827
Driver /r/driver 27
Dungeon Defenders /r/dungeondefenders 4132
Dungeons & Dragons Online /r/ddo 1089
Dungeons of Dredmor /r/Dredmor 2168
Dust 514 /r/dust514 2940
Dustforce /r/dustforce 1105
Dwarf Fortress /r/dwarffortress 39517
EarthBound/Mother /r/earthbound 8386
EA Sports NHL /r/EA_NHL 9056
Elasto Mania /r/elastomania 62
The Elder Scrolls III: Morrowind /r/Morrowind 16631
The Elder Scrolls IV: Oblivion /r/oblivion 19146
The Elder Scrolls Online /r/elderscrollsonline 54617
The Elder Scrolls Online /r/teso 1658
The Elder Scrolls Online (Xbox One) /r/ESOXBOX 3
The Elder Scrolls V: Skyrim /r/skyrim 298865
The Elder Scrolls V: Skyrim: Dawnguard /r/skyrimdawnguard 125
The Elder Scrolls V: Skyrim: Dragonborn /r/skyrimDragonborn 60
The Elder Scrolls V: Skyrim: Hearthfire /r/skyrimhearthfire 57
Electronic Super Joy /r/ElectronicSuperJoy 30
Elite /r/elitegames 60
Elite: Dangerous /r/EliteDangerous 42791
Empyrion /r/empyriongame 111
Endless Space /r/EndlessSpace 2860
eRepublik /r/eRepublik 254
Europa Universalis IV /r/eu4 25281
Euro Truck Simulator 2 /r/EuroTruck2 2580
Eve Online /r/Eve 52504
EverQuest /r/everquest 3428
EverQuest Next /r/EQNext 9317
EverSky /r/EverSky 33
Everybody’s Gone to the Rapture /r/Egttr 54
Evolve /r/EvolveGame 11051
F1 2012 /r/F12012 203
Factorio /r/factorio 5589
Falcon BMS /r/falconbms 658
Fallout /r/Fallout 208441
Fallout:2238 /r/Reddit2238 129
Fallout 3 /r/fo3 6274
Fallout: Brotherhood of Steel /r/Brotherhood_of_Steel 97
Fallout Lore /r/falloutlore 10681
Fallout: New Vegas /r/fnv 17884
Far Cry /r/farcry 11123
FAST Racing NEO /r/FastRacingNeo 24
FIFA /r/FIFA 46762
FIFA PC /r/EAfifapc 666
Final Fantasy /r/FinalFantasy 44278
Final Fantasy X /r/finalfantasyx 1558
Final Fantasy XI /r/ffxi 4039
Final Fantasy XIV /r/ffxiv 69970
Fire Emblem /r/fireemblem 21324
Firefall /r/firefall 5007
Fistful of Frags /r/FistfulOfFrags 939
FOnline /r/FOnline 57
Forge /r/ForgeWar 343
Fortnite /r/FORTnITE 551
Fortress Forever /r/fortressforever 95
Forza Motorsport /r/forza 11970
Freedom Force /r/FreedomForce 19
Freelancer /r/freelancer 630
FreeSpace /r/freespace 482
Frozen Synapse /r/frozensynapse 782
FTL: Faster Than Light /r/ftlgame 25560
Fuse /r/Insomniacs_Fuse 11
Galactic Civilizations /r/GalCiv 1264
Galaga /r/Galaga 33
Game of War: Fire Age /r/GOWFA 19
Ganbare Goemon /r/ganbaregoemon 5
Garry’s Mod /r/gmod 10233
Gears of War /r/GearsOfWar 6738
Ghost Recon /r/GhostRecon 438
Ghost Recon: Future Soldier /r/GRFS 84
Gnomoria /r/gnomoria 3824
God of War /r/GodofWar 719
GoldenEye 007 /r/GoldenEye 216
Golden Sun /r/GoldenSun 1581
Goodgame Empire /r/ggempire 7
Grand Chase /r/GrandChase 145
Grand Theft Auto /r/GTA 35753
Grand Theft Auto V /r/GrandTheftAutoV 162843
Grand Theft Auto V Adventures /r/GTAVadventures 2939
Gran Turismo 5 /r/GT5 2650
Gravity Rush /r/gravityrush ?
Growtopia /r/growtopia 76
Guild Wars 2 /r/Guildwars2 118169
Half-Life /r/HalfLife 20714
Halo /r/halo 108892
Halo 4 /r/Halo4 4125
Halo (Forge) /r/forge 572
Harvest Moon /r/harvestmoon 5519
Hawken /r/Hawken 3926
Hearthfire /r/hearthfire 57
Hearthstone: Heroes of Warcraft /r/hearthstone 253622
Hellgate London & Hellgate Global /r/hellgate 92
Heroes & Generals /r/HeroesandGenerals 3026
Heroes of Newerth /r/HeroesofNewerth 10734
Heroes of the Storm /r/heroesofthestorm 91074
Hill Climb Racing /r/HillClimbRacing 341
Hitman /r/HiTMAN 2367
Hitman: Absolution /r/HitmanAbsolution 162
Hockey? /r/hockeyquestionmark 712
Homefront /r/Homefront 165
Hyperdimension Neptunia /r/gamindustri 864
Icewind Dale /r/icewinddale 251
IL-2 Sturmovik /r/il2 559
Impossible Creatures /r/ImpossibleCreatures 63
The Incredible Adventures of Van Helsing /r/VanHelsing 109
inFAMOUS /r/infamous 3414
Infestation: Survivor Stories /r/TheWarZ 3185
Infinite Crisis /r/infinitecrisis 2985
Injustice: Gods Among Us /r/Injusticegame 3703
Injustice: Gods Among Us (Mobile) /r/InjusticeMobile 2110
Insurgency /r/insurgency 9231
Interstellar Marines /r/InterstellarMarines 538
Ironfell /r/Ironfell 28
Jak and Daxter /r/jakanddaxter 1599
Jane’s Combat Simulations /r/JanesCombatSims 7
Jet Set Radio Future /r/JSRF 116
Journey to the Center of Hawkthorne /r/hawkthorne 13154
Jumpgate /r/jumpgate 216
Jurassic Park : Aftermath /r/JurassicParkAftermath 905
Jurassic Park: Operation Genesis /r/jurassicparkog 131
Just Cause 2 /r/JC2 1618
Katamari /r/katamari 770
Katawa Shoujo /r/katawashoujo 11214
Kerbal Space Program /r/KerbalSpaceProgram 113079
Kid Icarus /r/KiDIcaruS 1298
Killing Floor /r/killingfloor 13812
Killzone /r/killzone 1690
King Arthur’s Gold /r/kag 553
Kingdom Come: Deliverance /r/kingdomcome 1610
Kingdom Hearts /r/KingdomHearts 26122
Kingdom of Loathing /r/kol 4130
Kingdoms of Amalur /r/kingdomsofamalur 769
King of Fighters /r/kof 1246
King of Thieves /r/kot 392
Kirby /r/Kirby 3416
Ladder Slasher /r/LadderSlasher 23
LA: Noire /r/lanoire 1316
LARP /r/LARP 4089
The Last Federation /r/TheLastFederation 152
The Last of Us /r/TLOU 344
The Last of Us /r/thelastofus 20234
The Last of Us: Factions /r/thelastofusfactions 5427
League of Legends /r/leagueoflegends 699793
Left 4 Dead 2 /r/l4d2 5744
Legend of Grimrock /r/grimrock 1957
Legend of Legaia /r/LegendofLegaia 20
The Legend of Zelda /r/zelda 134008
The Legend of Zelda: Majora’s Mask /r/majorasmask 1637
LEGO /r/legogaming 579
Life Is Strange /r/lifeisstrange 4806
LittleBigPlanet /r/littlebigplanet 2419
The Longest Journey /r/thelongestjourney 511
The Lord of the Rings Online /r/lotro 5934
Lords of Uber Dark /r/lordsofuberdark 103
Mabinogi /r/Mabinogi 1969
Madden NFL /r/Madden 11989
Mafia /r/mafia_2k 24
MAG /r/mag 134
Magicka /r/magicka 2874
Maia /r/maia 547
Manyland /r/Manyland 277
MapleStory /r/Maplestory 10811
MapleStory 2 /r/MapleStory2 1420
Marathon /r/Marathon 438
Mario /r/mario 8325
Mario Kart /r/mariokart 8908
Mario RPGs /r/MarioRPG 48
Mark Lane’s Logs /r/MarkLane 33
Marvel: Avengers Alliance /r/MAA 1171
Marvel Future Fight /r/FutureFight 1342
Marvel Heroes /r/marvelheroes 12058
Marvel vs. Capcom 3 /r/MvC3 6827
Mass Effect /r/masseffect 82748
Mass Effect 3 /r/masseffect3 573
Mass Effect Co-op /r/MECoOp 7291
MechWarrior /r/mechwarrior 1801
MechWarrior Online /r/mwo 4941
Mega Man /r/Megaman 6415
Megami Tensei /r/Megaten 12078
Melty Blood /r/meltyblood 242
Men of War /r/menofwar 365
Metal Gear Solid /r/metalgearsolid 34286
Metro 2033 /r/metro2033 2589
The Mighty Quest for Epic Loot /r/themightyquest 767
Minecraft /r/Minecraft 440180
Minecraft Limited Servers /r/limitedservers 408
Minecraft: Xbox 360 Edition /r/Minecraft360 8318
Minecraft: Xbox 360 Edition /r/minecraftxe ?
MinoMonsters /r/MinoMonsters 66
MLB: The Show /r/MLBTheShow 5441
Monaco /r/monacoismine 436
Monday Night Combat /r/mnc 262
Monday Night Combat PC /r/mncpc ?
Monster Hunter /r/MonsterHunter 45771
Mortal Kombat /r/MortalKombat 23436
Mortal Kombat 9 /r/mk9 773
Mount & Blade /r/mountandblade 20807
Museum Tycoon /r/museumtycoon 274
Myst /r/myst 1647
Natural Selection 2 /r/ns2 5498
NBA 2K /r/NBA2k 17392
NCAA Football /r/NCAAFBseries 1340
Need for Speed /r/needforspeed 1231
Neopets /r/neopets 10958
NEO Scavenger /r/NeoScavenger 851
NeoTokyo /r/Neotokyo 305
Neverwinter /r/Neverwinter 10771
Ninja Gaiden 3 /r/ninjagaiden3 6
Ninja Gaiden Sigma 2 /r/ninjagaidensigma2 7
Ni no Kuni /r/Ni_no_Kuni 2546
No Man’s Sky /r/nomansskythegame 14674
NOWHERE /r/nowheregame 56
NoX /r/nox 361
Oddworld /r/Oddworld 784
Okami /r/Okami 963
OpenRA /r/openra 909
OpenTTD /r/openttd 5051
ORBITOR /r/ORBITOR 16
Orcs Must Die! /r/OrcsMustDie 908
Orcs Must Die! 2 /r/orcsmustdie2 82
osu! /r/osugame 13087
Overgrowth /r/Overgrowth 4633
Pac-Man /r/Pacman 153
Paper Mario /r/papermario 976
Path of Exile /r/pathofexile 48240
Pathologic /r/pathologic 205
Payday: The Heist /r/paydaytheheist 34651
Peggle /r/peggle 266
Perpetuum /r/Perpetuum 171
Persona 4 Golden /r/persona4golden 2213
Persona 5 /r/Persona5 1423
Phantasy Star Online /r/PSO 975
Phantasy Star Online 2 /r/PSO2 5676
Pictlogica Final Fantasy /r/ffpictlogica 13
Pioneer /r/pioneerspacesim 40
Plague Inc. /r/plagueinc 922
Planescape: Torment /r/planescape 454
Planetary Annihilation /r/planetaryannihilation 7147
Planetside /r/Planetside 37105
Planets³ /r/planets3 160
Plants vs. Zombies /r/PlantsVSZombies 869
PlayStation All-Stars /r/psbattleroyale 1316
Pocket Planes /r/PocketPlanes 844
Pokémon /r/pokemon 444468
Pokémon ROM Hacks /r/PokemonROMhacks 11617
Pokémon TCG Online /r/ptcgo 3796
Portal /r/Portal 32269
Prismata /r/Prismata 2916
Prison Architect /r/prisonarchitect 17776
Pro Evolution Soccer / Winning Eleven /r/WEPES 1067
Project Eternity /r/projecteternity 15258
Project Zomboid /r/projectzomboid 10415
Puzzle & Dragons /r/PuzzleAndDragons 12925
Quake Live /r/QuakeLive 4418
Quantum Break /r/quantumbreak 49
Quest for Glory /r/questforglory 66
Rage /r/id_RAGE 72
Ragnarok Odyssey /r/RagnarokOdyssey 21
Railroad Tycoon /r/RailroadTycoonSeries 1
Ratchet & Clank /r/RatchetAndClank 2521
Rayman /r/Rayman 382
Realm of the Mad God /r/RotMG 5988
Recettear /r/Recettear 198
Red Dead Redemption /r/reddeadredemption 6483
Red Orchestra 2 /r/redorchestra 5547
Relaxed Pokémon Trades /r/relaxedpokemontrades 2152
Resident Evil /r/residentevil 7239
Resident Evil: The Mercenaries /r/TheMercenaries 22
Resistance /r/resistance 142
Return to Castle Wolfenstein /r/RtCW 125
Rift /r/Rift 9447
RimWorld /r/RimWorld 6477
Risen /r/Risen 26
Rise of Nations /r/riseofnations 711
Rise of the Triad /r/riseofthetriad 61
Rising World /r/RisingWorld 131
Rock Band /r/Rockband 3786
Rock Raiders /r/RockRaiders 173
Rogue Legacy /r/RogueLegacy 2513
RollerCoaster Tycoon /r/rct 13817
RuneScape /r/runescape 48619
RuneScape /r/scape 1118
R.U.S.E. /r/trueruse 5
Rust /r/playrust 24679
Rusty Hearts /r/rustyhearts 88
Saints Row /r/SaintsRow 6562
SanctuaryRPG /r/SanctuaryRPG 2104
Sanctum /r/Sanctum 243
Sauerbraten /r/sauerbraten 159
Savage XR /r/savage 38
Scrolls /r/Scrolls 5487
ScrumbleShip /r/ScrumbleShip 117
Seaworthy /r/Seaworthy 8
The Secret World /r/TheSecretWorld 5305
Section 8: Prejudice /r/WARISPREJUDICE 74
Seiken Densetsu/Mana /r/seiken 21
The Ship: Murder Party /r/theship 240
ShootMania /r/Shootmania 948
Silent Hill /r/silenthill 7832
SimCity /r/SimCity 26009
The Simpsons: Tapped Out /r/tappedout 15030
The Sims /r/thesims 40685
The Sims Glitches /r/SimsGlitches 877
Sins of a Solar Empire /r/SoSE 3051
Sir, You Are Being Hunted /r/SirYouAreBeingHunted 294
Skies of Arcadia /r/skiesofarcadia 235
Skullgirls /r/Skullgirls 7609
Skylanders /r/skylanders 2186
Sleeping Dogs /r/sleepingdogs 1280
Sly Cooper /r/Slycooper 1197
SmashMuck /r/SmashMuck 88
SMITE /r/Smite 56093
SOCOM /r/SOCOM 358
Soda Drinker Pro /r/FirstPersonSoda 25
Sonic the Hedgehog /r/SonicTheHedgehog 4289
Soul Calibur /r/SoulCalibur 595
Soul Calibur V /r/SoulCaliburV 697
Sound Shapes /r/SoundShapes 98
SpaceChem /r/spacechem 1084
Space Station 13 /r/SS13 3450
Spartacus Legends /r/spartacuslegends 31
Spelunky /r/spelunky 5311
Spiral Knights /r/spiral_knights 1350
Splatoon /r/splatoon 15966
Splinter Cell /r/Splintercell 1752
Spore /r/Spore 1653
SpyParty /r/spyparty 475
Spyro the Dragon /r/spyrothedragon 218
Squad /r/joinsquad 1338
SSX /r/SSX 1152
S.T.A.L.K.E.R. /r/stalker 7260
The Stanley Parable /r/stanleyparable 1576
Starbound /r/starbound 53368
Star Citizen /r/starcitizen 51662
Star Conflict /r/StarConflict 907
Starcraft /r/starcraft 174899
StarForge /r/starforge 1733
Starmade /r/Starmade 3959
Star Sonata /r/StarSonata 61
Star Trek Online /r/sto 7263
Star Wars: Battlefront /r/StarWarsBattlefront 19440
Star Wars: Knights of the Old Republic /r/kotor 7643
Star Wars: The Old Republic /r/swtor 43744
State of Decay /r/StateOfDecay 3927
StepMania /r/Stepmania 1129
Story of Seasons /r/storyofseasons 2259
Street Fighter /r/StreetFighter 9645
Street Fighter 3 /r/sf3 937
Street Fighter 4 /r/SF4 13582
Street Fighter x Tekken /r/SFxT 1214
Stronghold /r/stronghold 464
SubSpace /r/subspace 197
The Suffering /r/thesuffering 12
Super Monday Night Combat /r/smnc 943
Super Smash Bros. /r/smashbros 173967
Super Street Fighter 2: Super Turbo /r/SuperTurbo 191
Supremacy 1914 /r/Supremacy1914 120
Syndicate /r/ea_syndicate 25
System Shock 2 /r/SystemShock2 148
TagPro /r/TagPro 11376
Tales /r/tales 4241
Team Fortress 2 /r/tf2 146551
Tekken /r/Tekken 3245
Tera Online /r/TeraOnline 17295
Terraria /r/Terraria 54504
Test Drive Unlimited 2 /r/tdu2 176
theHunter: Primal /r/thehunterprimal 125
Thief /r/Thief 1437
Tibia /r/TibiaMMO 1174
Tiger Woods PGA Tour /r/RedditCountryClub 50
Titanfall /r/titanfall 31584
ToeJam & Earl /r/toejamandearl 32
Tokyo Jungle /r/TokyoJungle ?
Tomb Raider /r/TombRaider 4311
Tony Hawk’s Pro Skater /r/THPS 352
Torchlight /r/Torchlight 11877
Total Annihilation /r/TotalAnnihilation 713
Total War /r/totalwar 36248
Touhou /r/touhou 7125
Towns /r/Towns 919
Train Fever /r/trainfever 836
Transformice /r/transformice 1037
Tribal Hero /r/tribalhero 772
Tribes /r/Tribes 10814
Trine /r/Trine 239
Tropico /r/tropico 4503
True Skate /r/TrueSkate 287
Turok /r/turok 147
Twisted Metal /r/TwistedMetal 277
Ultimate General: Gettysburg /r/ultimategeneral 62
Uncharted /r/uncharted 4021
The Universe Project /r/UniverseProject 1382
Unreal Tournament 2004 /r/UT2004 108
Valkyria Chronicles /r/valkyria 589
A Valley Without Wind /r/AVWW 131
Viva Piñata /r/VivaPinata 229
Vox /r/Vox 156
Warcraft 3 /r/WC3 2228
Warframe /r/Warframe 28975
Wargame /r/wargame 5521
Warlock: Master of the Arcane /r/Warlock 319
War of the Roses /r/WarOfTheRoses 555
War Thunder /r/Warthunder 29403
Wasteland /r/Wasteland 3927
Watch Dogs /r/watch_dogs 14052
Wayward /r/Wayward 568
WesterosCraft /r/WesterosCraft 944
WildStar /r/WildStar 28861
The Witcher 3 /r/thewitcher3 2895
The Wolf Among Us /r/TheWolfAmongUs 3833
Wolfenstein: Enemy Territory /r/EnemyTerritory 825
Wolfenstein: The New Order /r/WTNO 15
WorldAlpha /r/worldalpha 17
The World Ends with You /r/TWEWY 637
World of Tanks /r/WorldofTanks 24083
World of Tanks (Xbox) /r/WorldofTanksXbox 736
World of Warcraft /r/wow 230896
WWE /r/WWEGames 2920
X3: Terran Conflict /r/X3TC 2433
X-COM /r/Xcom 20699
X-Life /r/xlife 4
Yakuza /r/yakuzagames 78
ZombiU /r/ZombiU 243
ZZT /r/zzt 69

Load More Related Articles
Load More By alexhardy
Load More In Games

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Check Also

Sitemap plugin pentru Google News

Daca vrei sa iti adaugi site-ul in Google News si sa iti cresti sansele de acceptare este …